PHP Developer.
Sztuka budowania portali internetowych.

Dzisiejszym światem WWW "rządzą" dynamiczne portale internetowe. Niezależnie od tego, czy są to serwisy ogłoszeniowe ( tablica.pl ), społecznościowe ( Nasza-Klasa ), rozrywkowe ( Demotywatory ) czy informacyjne ( Wykop ) - stanowią one potężne narzędzia wykorzystywane przez miliony osób. Z pozoru proste funkcjonalności ( rejestracja, logowanie, edycja swoich danych ), jak się okazuje dają niezwykłe możliwości, dzięki którym wymiana informacji między ludźmi staje się niezwykle prosta ( a dla twórców tych witryn - dochodowa ).

Z tego właśnie względu, jeżeli już potrafisz programować w HTML i CSS ( posiadasz wiedzę z zakresu szkolenia Koder HTML/CSS ) , powinieneś wziąć pod uwagę opanowanie technologii pozwalających na budowanie dynamicznych portali internetowych. Dynamicznych - czyli takich, których treść jest na bieżąco aktualizowana przez użytkowników lub przez wbudowane w witrynę mechanizmy ( np. w przypadku Demotywatorów - zalogowani użytkownicy dodają ciekawe wpisy, a prosty podsystem pozwala wyświetlić losowe zdjęcie ). Umiejętność ich tworzenia pozwoli Ci nie tylko realizować własne pomysły ( nowatorski serwis do zarządzania budżetem? ), ale także pisać portale na zlecenie.

W związku z powyższym, rodzi się pytanie - w jaki sposób opanować te umiejętności w najbardziej efektywny sposób ? Jak zdobyć niezbędną wiedzę i nauczyć się ją stosować w praktyce ? Jeśli je sobie postawiłeś, mam dla Ciebie propozycję. Szkolenie, które w 75 godzin zegarowych da Ci wiedzę wydestylowaną z wielu lat doświadczeń i tysięcy godzin spędzonych nad kodem. Szkolenie, które od podstaw i krok po kroku nauczy Cię programowania w języku PHP - technologii, w której zbudowano m.in. Facebook'a, Allegro czy Wykop.

Uczestnicząc w kameralnych zajęciach ( 6 osób w grupie ), w sympatycznej atmosferze opanujesz wszystkie umiejętności potrzebne do budowania kompletnych portali - z rejestracją, logowaniem, wyszukiwarkami i niemal dowolnymi funkcjami. Nauczysz się jak łączyć PHP z HTML i CSS, oraz jak wykorzystać system MySQL do przechowywania danych. Poznasz także najważniejsze zasady dotyczące projektowania bezpiecznych aplikacji - tak, aby były w jak najmniejszym stopniu podatne na włamania i wyciek informacji.

Zajęcia będą miały praktyczny charakter - realizowany na komputerach i pod okiem doświadczonego trenera i programisty. Dzięki temu, natychmiast będziesz widział i kontrolował postępy w swojej nauce, a tworzone przez Ciebie mini-projekty pozwolą przetestować zdobytą wiedzę. Oprócz tego, jednym z najważniejszych punktów szkolenia będzie samodzielne stworzenie przez Ciebie kompletnego serwisu ( społecznościowego, sklepu internetowego lub innego, na który masz pomysł ). W ten sposób, rozwiejesz "w boju" ewentualne wątpliwości - mając pod ręką odpowiednie wsparcie.

Ile wynosi cena szkolenia ?

Pełna cena kursu, dzięki któremu m.in.:

 • zaoszczędzisz bardzo wiele czasu - w 75 godzin zegarowych otrzymasz wiedzę wydestylowaną z lat doświadczeń i nauczysz się tworzyć ciekawe portale
 • poznasz techniki, które trudno znaleźć w książkach, a które wynikają z tysięcy godzin spędzonych nad kodem
 • nauczysz się myśleć jak programista - a metoda kopiuj-wklej-zmodyfikuj przestanie być Ci potrzebna
 • będziesz płynnie i szybko robił postępy - ponieważ w każdej chwili będziesz mógł zapytać trenera o sposób rozwiązania dowolnego problemu
 • znajdziesz ciszę do nauki - w domu nasze pociechy nie zawsze na to pozwalają ;)
 • poznasz osoby zafascynowane tym tematem tak jak Ty ( wielu naszych kursantów, nawiązuje owocną współpracę po kursie )
 • udokumentujesz swoją wiedzę - otrzymując rzetelny certyfikat określający posiadane umiejętności ( określane procentowo )

Ale to jeszcze nie wszystko - zapisując się dzisiaj, otrzymasz dodatkowe bonusy o wartości 247 zł !

 • tablice informatyczne PHP oraz SQL, dzięki którym wiele poleceń będziesz miał pod ręką
 • 5 letnie konto w naszym serwisie www.moje-portfolio.pl , dzięki czemu będziesz mógł wygodnie prezentować swoje prace przyszłym zleceniodawcom
 • pendrive 4GB, zawierający komplet niezbędnego oprogramowania


Cena: 2990zł brutto (stawka vat: zwolnione).

Nie czekaj - wybierz termin szkolenia i

zapisz się teraz

Cena : 3900 zł brutto .

Uwaga - możesz skorzystać z opcji RATY 0% : 10 x 390 zł - minimum formalności !

kliknij - sprawdź dogodny termin i zapisz się teraz !

Informacje w skrócie:

Adresaci szkolenia:

 • programiści PHP
 • kierownicy projektów
 • analitycy

Wymagania:

 • umiejętność programowania strukturalnego w PHP
 • znajomość relacyjnych baz danych
 • podstawy HTML/CSS

Czas trwania:

 • 6 dni

Najbliższe terminy:

Uwaga: dostępne raty 0% !